Vnútri [1]

_1020275

škaredý hrozivý pavúk

 

uprostred pavučiny chýbal škaredý hrozivý pavúk, ktorý ma tak vyplašil vo sne.

 

pomaly som začal došlapovať na zem, blížiac sa ku kútu. Keď už som bol na dosah, pozrel som sa bližšie, ale uprostred pavučiny chýbal škaredý hrozivý pavúk, ktorý ma tak vyplašil vo sne.

 

moje oči si ešte nezvykli na tmu povalu a skoro nič som nevidel. Obul som si papuče nech sa mi trieska z drevenej podlahy nezadrie do nohy a pomaly som začal došlapovať na zem, blížiac sa ku kútu. Keď už som bol na dosah, pozrel som sa bližšie, ale uprostred pavučiny chýbal škaredý hrozivý pavúk, ktorý ma tak vyplašil vo sne.

 

Utrel som si semeno do servítky, ktorá bola na nočnom stolíku vedľa matracu. Celá scéna pôsobila čudne, keďže matrac bol na zemi, a nočné stolíky sa tým pádom k nemu vôbec nehodili. Podľa svetla prenikajúceho cez spráchnivené škridle som usúdil že už je deň, ale moje oči si ešte nezvykli na tmu povalu a skoro nič som nevidel. Obul som si papuče nech sa mi trieska z drevenej podlahy nezadrie do nohy a pomaly som začal došlapovať na zem, blížiac sa ku kútu. Keď už som bol na dosah, pozrel som sa bližšie, ale uprostred pavučiny chýbal škaredý hrozivý pavúk, ktorý ma tak vyplašil vo sne. Spadol mi kameň zo srdca. Bol to rozhodne jeden z najčudnejších a najhrozivejších snov aké som kedy zažil. Nikdy som nebol arachnofóbom, ale tento zážitok bol tak živý, že som to začínal zvažovať. Ešte stále som mal mierne zimomriavky ale bol som šťastný, že už je po všetkom.

 

Zobudil som sa a v kúte povalu bol obrovský pavúk vo veľkosti človeka, ako z najhoršej nočnej mory Davida Cronenberga. Mal obrovské kusadlá vo veľkosti môjho predlaktia a keď zistil že som sa zobudil a zbadal som ho, začal vydávať zvláštny zvuk a pomerne rýchlo sa približovať. Bol som vyplašený na smrť, a keď sa priblížil na dosah môjho tela, zavrel som oči od strachu. Zrazu som začal cítiť dotyk ľudských rúk na mojom vtáku. Opatrne som otvoril oči a pavúk bol preč, a miesto neho mi môjho vtáka začínala honiť krásna nahá bruneta. Nechápal som čo sa deje, no nemal som silu vzdorovať. Stále som bol vyplašený z toho čo sa udialo, ale keď sa k honeniu pridalo aj fajčenie, nedokázal som myslieť už na nič iné, len na to, aké je to príjemné. Pri výstreku som sa prebudil a zistil som, že celý čas išlo iba o sen. Spal som na povale v dome mojej mrtvej tety Gerbermuriély. Takýto nočný orgazmus som nezažil už pekne dlho. Bol som stále trochu vyplašený z toho aký bol ten sen zvláštny, a čo sa v ňom udialo. Jedno bolo isté, po tomto už nemalo zmysel snažiť sa zaspať. Utrel som si semeno do servítky, ktorá bola na nočnom stolíku vedľa matracu. Celá scéna pôsobila čudne, keďže matrac bol na zemi, a nočné stolíky sa tým pádom k nemu vôbec nehodili. Podľa svetla prenikajúceho cez spráchnivené škridle som usúdil že už je deň, ale moje oči si ešte nezvykli na tmu povalu a skoro nič som nevidel. Obul som si papuče nech sa mi trieska z drevenej podlahy nezadrie do nohy a pomaly som začal došlapovať na zem, blížiac sa ku kútu. Keď už som bol na dosah, pozrel som sa bližšie, ale uprostred pavučiny chýbal škaredý hrozivý pavúk, ktorý ma tak vyplašil vo sne. Spadol mi kameň zo srdca. Bol to rozhodne jeden z najčudnejších a najhrozivejších snov aké som kedy zažil. Nikdy som nebol arachnofóbom, ale tento zážitok bol tak živý, že som to začínal zvažovať. Ešte stále som mal mierne zimomriavky ale bol som šťastný, že už je po všetkom. Nebola to úplne prvá zvláštna vec, ktorá sa mi stala na mojom pátraní po osude mojich predkov. Dúfal som však, že sa takýmto čudnostiam už vyhnem. Možno to nedopadlo zle, ale pavúkov sa budem asi ešte riadnu chvíľu desiť. A nie vždy je dobrý výsledok tak jednoznačný. Nie vždy je orgazmus tak dobrý, ako by mohol.

_1020298

v1   v2_1020710 _1020710v2 _1020711

Vnútri je séria krátkych príbehov ktoré začínajú uprostred, a cez zopár rozvinutí sa vyvinú až do finálnej podoby. Malo by ísť o nepravidelne sa opakujúci typ postu, ale neviem či to dokážem. Posnažím sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *