About

Le Lit de la Vierge dir. by Phillip Garrel
Le Lit de la Vierge dir. by Phillip Garrel

 

Vitajte na blogu Ascetic Terrorism. Podstatou projektu je vydržať postovať čo najdlhšie o rôznych veciach a byť pri tom úprimný voči sebe samému. Posty sa týkajú predovšetkým hudby, filmu a umenia všeobecne. V posledných rokoch sa však záber blogu značne rozšíril, a momentálne ide skôr o moju súkromnú experimentálnu platformu kde si zaznamenávam život, robím rôzne pokusy, píšem drobné poviedky, som stupídny, primitívny, úprimný a robím dlhé súvetia. Myslím si, že som celkom kultúrny človek, a je to jeden z dôvodov prečo publikujem. Niekoho by to možno mohlo zaujímať.

Blog je do značnej miery primitívny, ale na druhej strane aj veľmi úprimný, čo je čiastočným odrazom mojej osobnosti.

Ak máte otázku, pochvalu, kritiku, návrh alebo nadávky, ktoré sa nehodia do komentov, napíšte na:

caravanseizure@gmail.com

Keby mal niekto záujem o akúkoľvek spoluprácu budem rád. Robím všeličo, nižšie je drobný výpis.

http://mochva.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/mochva?fref=ts

Robím aj hudbu pod viacerými aliasmi, avšak momentálne to stagnuje. Väčšina mojej produkcie sa však dá nájsť na labeli Mochva, ktorý som aj spoluzaložil. Občas kreslím, občas robím dizajn občas fotím. Vo všetkom som podpriemerný a aj tak ma to baví. Nezabijem sa.

Tento blog má aj facebook stránku kde sa dávajú pesničky a iné veci ktoré sa sem často nedostanú, takže doporučujem lajkovať, zachránite mi tým život.

http://www.facebook.com/pages/Ascetic-terrorism/427695883972996?fref=ts

Blog nie je pravopisne kontrolovaný, takže často vznikajú divoké šesťriadkové súvetia a hrubice ako penis Milana Š. Takisto rád takmer v každom texte použijem aspoň jednu nadávku, len preto, aby som nemal pocit, že text sa hrá na dôležitý a má zmeniť chod ľudstva vo svojej taktnosti.

Tento about bol updatnutý 26.3.2014 o 15:33, po tom ako som ochutnal skyselenú pórkovú polievku. Cmuk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *