Veľká noc s novým dizajnom

SunsetKiss-Bali

Tak a máme to tu. Je veľká noc. Čas kedy často celá rodina zasadne k stolu a užíva si šibačky a dobrôt. Ako sa tak blížila veľká noc, aj ja som rozmýšlal nad tým, ako čitateľov tohto blogu prekvapiť. A ako som tak rozmýšľal, zrazu ma to napadlo. Už je to dlhšiu dobu čo tu prebehla nejaká zmena, a tak by bolo možno namieste mierne zmeniť nielen dizajn, ale aj koncept celého blogu. A keďže som v poslednej dobe žil predovšetkým rodinným životom, napadlo ma, že by tu mohlo byť viac obsahu pre celé rodiny. Po prerobení dizajnu, prišlo roztriedenie predošlých článkov do kompletne nových kategórií. Takisto beží tento blog momentálne na samostatnom hostingu, a nie na wordpresse. To mi umožňuje mať podstatne väčšiu flexibilitu v tom čo sa rozhodnem s týmto blogom ďalej spraviť. A to čo by som s ním chcel spraviť, je pohnúť ho mierne iným smerom.

Keď sme sa s bratom rozprávali o tom čo je momentálne ťažké na internete nájsť, zhodli sme sa, že kvalitný rodinný kontent je jeden z najviac nedostatkových artiklov na internete. Určite sa dá nájsť kopec blogov o pečení a varení, vyšívaní aj kutilstve. To je super. Ja zasa z tohto blogu nechcem mať niečo takéhoto. Viem, že fanúšikov som si tu získal inými vecami. A preto by som aj pri umení, hudbe a filme chcel ostať naďalej. Chcel by som však zmeniť štýl písania a výber umenia ktoré sa sem bude dostávať. Určite, pre osamelého jazdca sú možno experimentálne albumy a filmy zaujímavé, ovšem ako rodinná zábava príliš nezaujmú. To isté platí o používaní nadáviek a oplzlostí. Nie vždy to prináša úžitok. Rodinná pohoda je to najcennejšie čo mnohí z nás majú. Vždy keď sedíme so súrodencami pri krbe, doberáme sa a podpichujeme, popíjame teplý čaj a rozprávame sa o novinkách zo sveta popu, celebrít a hollywoodu. Hovorte si čo chcete,  ale underground v hudbe a filme je skvelý. Treba si však uvedomiť, že ak chceme rozvinúť diskusiu, populárnejšie formy zábavy a umenia sú podstatne vhodnejšie. Rozprávať sa o Paulovi Coelhovi, Katy Perry či manželoch Pittovcoch, vie byť riadna zábava a rozpútavač diskusie. A to by som chcel dosiahnuť aj s týmto blogom. Dať väčší priestor súčasným trendom v populárnej kultúre, rozvinúť debatu. Nech tu máme takú rodinnejšiu atmosféru. Chcem aby sa blog Ascetic Terrorism stal tým pomyselným krbom v načich virtuálnych domácnostiach. Miestom kde to bude žiť, atmosférou života a rodiny. Dúfam, že nielen dizajnové, ale predovšetkým obsahové zmeny na tomto blogu budú viesť k tomu, že sa tu človek bude cítiť pohodlne ako v kruhu svojej rodiny. Čo teda budú nejaké konkrétne zmeny, ktoré plánujem zaviesť.

  • občasné recepty na moje obľúbené jedlá
  • nákupné príručky ako nakúpiť najlepšie a najlacnejšie produkty do domácnosti
  • Recenzie albumov z Billboard TOP 40
  • Pravidelná recenzie ponuky lokálnych multiplex kín
  •  cestovateľské tipy a triky
  • Séria poučných poviedok pre mládež pred pubertou, varujúca pred nástrahami dospeláckeho života
  • Rebríčky obľúbených vianočných filmov, komédií a HBO sérií
  • Séria poučných článkov o drogách
  • Rôzne návody na fotografovanie – západ slnka, portréty, makro, ale aj tutoriály na kompozitné zábery
  • Recenzie kaviarní a miest na ktorých sa možno na Slovensku a v čechách zabaviť

Tento obsah určite posunie blog do viac rodinných sfér. Teším sa až budete čítať prvé články z tejto tématiky, dúfam, že táto zmena prinesie nových fanúšikov a čoskoro sa tu budeme stretávať lepšie rodinne naladený a v hojnejšom počte. Ďakujem vám za pozornosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *