Sobotňajšia selekcia nr.7

latindelights

Tadá. Vidíte. Píšem sem znova. Jednoducho som späť v obrovskom štýle. Až dva príspevky za deň, to sa len tak nevidí. Viete čo? Nemyslím si, že by niekomu uškodilo keby si prečíta jeden odstavec o tom aký som úžasný. Tak sem teda jeden dám.
Uznajte, strhujúce počteníčko. Som skrátka famózny človek, vraždy ponechajme stranou a zistíme, že sa v podstate ligocem úžasnosťou. A to aj vďake hudbe ktorú počúvam. Hudba vás teda dokáže pozdvihnúť. Takmer každý neznáša školu. Nie som výnimkou. Idem do školy a po ceste si pustím nejakú dobrú hudbičku. Ako napríklad tento týždeň. Svieti slniečko, dám hlasitosť prehrávača na 16 z 25 možných paličiek a pustím si chill. Normálne sa usmievam! Po ceste do školy si idem ako boss, usmievam sa a je mi famózne. A to bežne po ceste do školy večšinou zotieram krv z topánok (vyložte si to ako chcete). No a tento týždeň ešte aj to slniečko. To hneď láka do prehrávača nahrať nejakú juhoamerickú bombu, ktorá prekrví aj tú poslednú tepnu v tele. Spravil som tu pre to takú drobnú sobotňajšiu selekciu toho čo som počúval tento týždeň. Po vypočutí určite uznáte, že táto hudba sa nedá nemilovať. Je to skrátka čistá energia, a spojená so slnkom umocňuje uvoľnovanie šťastia na druhú. Keď človek počúva túto hudbu musí sa sám seba pýtať – je možné byť nešťastný? Možné to je, aj keď nežiadúce. Občas je to možno potrebné a možno to môže byť aj super, ale to nechám na inokedy. Teraz sa nechajte prerásť lúčami eufórie prijímanými cez vaše bubienky. No proste nádhera.

Kai Winding. Neviem kto to je, ale plánujem to zistiť. Táto pesnička totižto u mňa masturbuje tú časť mozgu, ktorá je zodpovedná za šťastie a pohodu. Robí to veľmi dobre. Už dávno som si takto nezamiloval pesničku, je to potešenie.

Všetky  tieto pesničky až na jednu môžete nájsť na výberovke latin delights ktorá vyšla na labeli verve v roku páňe 1964.

Chillin’

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *