BAT & OND TON

opal tapes

opal tapes

Opal Tapes je sukulentne dobrý label, v súčasnoti jeden z mojich najobľúbenejších. Ich katalóg by sa dal rozdeliť na dve časti – viac synťákové záležitosti, a viac beatové záležitosti. Všetky sú skvelé a ja tomuto labelu tlieskam. Zatiaľ nie sú príliš populárny, už sa však viac dostávajú do povedomia ľudí a to je len dobre. Asi nemusím hovoriť, že primárnou distribúciou ich hudby sú kazety, je to celkom logické. Aj tak som to povedal. Teda napísal. Teraz to aj poviem. Počkajte chvíľu.

Tak a je to. Povedal som to. Pomimo kazety, ktoré sú samozrejme u tak malého labelu značne limitované, si môžete ich hudbu zakúpiť, prípadne vypočuť aj tu: http://opaltapes.bandcamp.com/. Neviem čo by som viac povedal. Určite, nie je to hudba pre každého, ale o tom to je. Ja som nadchnutý. Ak sa vám to nepáči, môžte sa aspoň utešiť tým, že je to vrcholne trendy. Skutočne, do roka a do dňa sa z Opal Tapes pôjdu posrať všetci, ktorí sa z nich nedosrali doteraz. Ak sa im to teda bude páčiť :).

BAT & OND TON je skĺbením synťákov a beatovej tvorby, a je to jeden z viac prehliadanejších albumov na tomto labeli, čo je aj dôvod prečo som sa mu rozhodol dať šancu na tomto blogu. Neviem kto stojí za projektom, informácii moc nie je. Nechajme tak radšej hovoriť hudbu. Ja tento album v poslednej dobe nechávam hovoriť až až, pomaly sa stávame najlepší priatelia. 

Popri všetkých týchto informáciach a obrázkoch vám akiste uniklo, že pesničky sú uploadnuté na náš youtube kanál. Áno, už šesť pesničiek na našom youtube kanály. Ja viem, teraz sa smejete, ale počkajte keď ich tam budú milióny. Dve písma. Prečo? Neviem, nepáli ma to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *